tyyp * Altuna Sejdiu - Interes
tyyp * Aurela Gace - Mu thane syt
tyyp * Blero Ft. Dafina & F-Kay - La vida loca ( FULL )
tyyp * Daim Lala - Party party
tyyp * Demush Malaj - Goja flet veq qka don zemra
tyyp * Dj Blindi Ft. Dj Fidi - Tingulli 3nt - Po (Club Remix)
tyyp * Driton - Te Kerkoj
tyyp * Elvana Gjata - Disipline
tyyp * Gjyste Vulaj - Prrall me tupan
tyyp * Ruzhdiu - Valla ( Album 2009)
tyyp * Ab mc Buja Vizi - As Ni Problem
tyyp * Muharrem Ahmeti - 6 Tetor (Album)
tyyp * Pishat - Hajde vajze e rri me nu
tyyp * Sef Duraj - 3 Kenga 2009 NEW
tyyp * Valbona Spahiu - Zemer Zemer ( Album 2009)
tyyp * Yrfet - Ah lele ( Album 2009)
tyyp * Anduena Tahiri - Te te me fal
tyyp * Avdi Mjeku - Po vjen kavaleri ( Album )
tyyp * Gili - Me mua a me shoke
tyyp * Jeton Kuqi - 2 Kenga 2009 NEW
tyyp * Liridoni - Mos trazo plagen e vjeter ( Album )
tyyp * Meriton Hajdaraj - Luj Luj
tyyp * Mili - Sonte O Shoke
tyyp * Rinna - Me ke Humbur
tyyp * Vizi - 3 Kenga RISI NEW
tyyp * Bekim Kastrati - Zoti shpis
tyyp * Beli - Te Therras
tyyp * Buqja & Gazi & Linda - Kollazh NEW
tyyp * Emmy Ft. Valton Krasniqi - Rastesisht u Pam
tyyp * Fatos Osmani - Po Un Jam Llapjani
tyyp * Genta - Tash je i Harruar
tyyp * Granit Hyseni - Mori nuse
tyyp * Greta Koci - Do Te Me Shaj Nena
tyyp * Ingrid Gjoni Njeri Tjetrit
tyyp * Julka - Sonte
tyyp * Kaltrina Selimi - Copy Paste
tyyp * Labinot Shala - Qike Qike [ Live ]
tyyp * Leonora Jakupi - 2 kenga 2009 NEWW
tyyp * Lori - 2 Kenga 2009 NEWW
tyyp * Lumi Ukaj - 2 Kenga 2009 NEWW
tyyp * Malesori - Adres e Gabuar
tyyp * Mandi - Vetmija Ime
tyyp * Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj
tyyp * Nora Ft. Marigona - Fundi Vjen
tyyp * Rovena Stefa - Malli
tyyp * Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore
tyyp * Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati
tyyp * Vjollca - Prapa Shpines time
tyyp * Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja
tyyp * Adelina Ft Valoni( ValaMala Show ) - Realitet
tyyp * Adnan Kryeziu - Me prano te lutem moj qike
tyyp * Ajshe Osmani - Her kollan her xhamadan ( Album )
tyyp * Albina Jakupi - Ti
tyyp * Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht
tyyp * Andin Randobrava - Na Meshiro
tyyp * Artan Ferati - Foli Zemres
tyyp * Avdija - Po vjen kavaleri
tyyp * Avni Alimusaj - Live 2009
tyyp * Bilbilat - nje pik loti (live)
tyyp * Elham Bekteshi , Sokol Ahmeti - Pa pare ska ( Album )
tyyp * Gezuar me Ne 2009 Vol.2
tyyp * Mentori ,Erkani,Elvana,Gazmendi,Bekim Kumanova Lul Vushtrria - Tallava 2009
tyyp * Prralla me tupan ne KTV
tyyp * Shpat Deda - A Thu
tyyp * Shqipe Kastrati - Do ta them ne sy ( Album LIVE )
tyyp ? Hyneshat - Albumi 2009 - anduena,Arta,Viola,e tjera
tyyp * RapFoods ft. Diablo Da KinG - Kush
tyyp * Daim Lala - prinderit na ndan
tyyp * Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar
tyyp * Elona - Qdo Dite Qdo Nate
tyyp * Ganimete Asllani - Dasma Jon Ka Fillu
tyyp * Kadencat Naser Maqedonci - Kollazh
tyyp * Kejsi Tola - Me merr ne enderr
tyyp * Mali G Ft. Anjeza - Se Di C Po Ndodh
tyyp * Remzi Leka - Loje E Madhe Ne Diskotek
tyyp * Tala is the King-Rap N'House
tyyp * Vala Mala & Moleri Ft. Valtoni - Ryshfet
tyyp * Emi - 2 Keng 2009 NEW
tyyp * Vanessa - Banana Krem
tyyp * Arben Gashi - Moj Katile ( Album 2009 )
tyyp - Rebel a.K.a UniKKatiL Ft. D.M.K - Nganjiher [2009]
tyyp - Armendi dhe Agroni Tallava e Forte [ 2009 ]
tyyp - Sinan Vllasaliu - Vajze e klubeve te nates [ Premier 2oo9 ]
tyyp - Capital-T feat 2po2 Duffye - Shum Nalt [ Vetem ne MuzikFalas.NET]
tyyp - Dona - Nuk E Dite Nuk E Di [2009]
tyyp - Elona - Qdo Dit Qdo Nat [Premier 2009]
tyyp - Remi - Ndryshe [ Album 2009 ]
tyyp - Shemi - Un te deshta [Premier 2009]
tyyp - Albana Syla - E Kaluar E Kaluar [2009]
tyyp - Denada Bare - Sy Me Lot [2009]
tyyp - Dj Dedi - Super Remix [2009]
tyyp - Fatlum Ibrahimi - Dje Me Ty Sot Pa Ty
tyyp - Fatos Kryeziu - Gjithcka e Mire Ka Fund [2009]
tyyp - Rema - Shum Ma Mir Qe Jemi Nda [2009]
tyyp - Gjyle Qollaku - Dashuri Pa Shpres [2009]
tyyp - Violeta Kukaj - Ta Marr Moj Nan [2009]
tyyp - Vjollca Buqaj - Mori Nan E Imja Nane [2009]
tyyp - Burim Aliu - Pa Ty [Premier 2009]
tyyp - Dilja - Puthja jon [2009]
tyyp - Hyzeri - Solle Mindilin [2009]
tyyp - Xhavit Avdyli - Vash E Bukur [2009]
tyyp - Aferdita Elshani - Ku Te Shkoj [Premier 2009]
tyyp - Agroni Dhe Flora - Syni jem [Album 2009]
tyyp - Leonora Poloska - Skam Faj [Veq ne MuzikFalas.NET]
tyyp - Luciano - Per ty jam tuj mendu [Premier 2009]
tyyp - Majlinda Kryeziu - Se Meriton [2009]
tyyp - Njomza Mejsinu - Dua [2009]
tyyp - Trina - Te Dua Ste Dua [Premier 2009]
tyyp - Xhevahire Bytiqi - Po Nuk Qenka E Vertet [Premier 2009]
tyyp - Bekim Dehari - Ledhatare [2009]
tyyp - Burim Hoxha - Pa Tekst [2009]
tyyp - Istref Berisha - Qikat Kosovare [2009]
tyyp - Nikoll Nikprelaj - Vallja E Shotes [Premier 2009]
tyyp - Per Knaqsi Te Shpirtit [Album 2009]
tyyp - Sala Dhe Ramizja - Nafaka [Premier 2009]
tyyp - Agron Ahmeti - Nje deshir [2009]
tyyp - Dani - Mori Nan E Mjera Nan [2009]
tyyp - Dj Blunt - Instrumentale [Album 2009]
tyyp - Ismet Behxheti - Moj Vetull Kunora [Premier 2009]
tyyp - Naimi Dhe Mihrija - Moj E Mir E Bukur Shum [2009]
tyyp - Antigona Rrustolli - Stop [Premier 2009]
tyyp - Bilbilat nga Podujeva - Xhevahir [Kalle Kalle 2009]
tyyp - Lena - Sjemi Si Dikur [Premier 2009]
tyyp - Lori - Dashuri [Album 2009]
tyyp - Shota - E Jotja [Premier 2009]
tyyp - Veli Sahiti - Jusuf E Bardhyl Gervalla [2009]
tyyp - Dafina Zeqiri - Kabare [2009]
tyyp - Sinani Marigona Nora - Live [Kollazh 2009]
tyyp - Albatrit Muqiqi - Boll Boll [2009]
tyyp - Bilbilat nga Podujeva - Potpuri [Premier 2009]
tyyp - Infinit Crew - Pa Emen [2009]
tyyp - Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare [Album Premier 2009]
tyyp - Rifat Berisha - Tan Shqiptaria [Per Ibrahim Rugoven]
tyyp - Vllezrit Mziu - Pun E Pa Pun [Premier 2009]
tyyp - Shqipja Dhe Stineni- Moter E Vlla [2009]
tyyp - Suada Bytyqi - Teper Xheloze [2009]
tyyp - Vllezrit Mziu - Moj Syzez Moj Bukuri [2009]
tyyp - Islam Hakaj - Mbrem ne valle [Premier 2009]
tyyp - Leo - E mallkuar [Premier 2009]
tyyp - Nikoll Nikprelaj - Potpuri [Premier 2009]
tyyp - Ylli - Te Dashuroj [Premier 2009]
tyyp - Gazi , Linda , Buqja - Qka kam be per ty ( Album )
tyyp - Labinot Tahiri dhe Aziz Murati - Potpuri
tyyp - Leta - Me duaj Zemer [Premier 2009]
tyyp - Motrat Mustafa - Potpuri [Premier 2009]
tyyp - Driton - Te Kerkoj
tyyp - Elvana Gjata - Disipline [ 2oo9 ]
tyyp - Altuna Sejdiu - Interes [ 2oo9 ]
tyyp - Aurela Gace - Mu thane syt [2009]
tyyp - Gjyste Vulaj - Prrall me tupan [2009]
tyyp - Jeton Kuqi - Ty te du [2009]
tyyp - Muharrem Ahmeti - Luj Luj [Album 2009]
tyyp - Pishat - Hajde Vajz rri me mu [Album 2009]
tyyp - Adelina ft. Valoni - valamala [2009]
tyyp - Leonora Jakupi - 2 Keng [Premier 2009]
tyyp - Prall me Tupan - Gezuar ne KTV [2009]
tyyp - Avni Alimusaj - Live [2009]
tyyp - Remix 2009
tyyp - Ryva Kajtazi Alban Mehmeti - Potpuri popullore [2009]
tyyp - Gezuar me MuzikFalas.NET [2009]
tyyp - Hyjneshat [Album 2009]
tyyp - Julka - Sonte [2009]
tyyp - Artan Ferati - Foli zemres [2009]
tyyp - Gold AG - Gezuar [2009]
tyyp - Lori - Bukurin qe ti e ke [2009]
tyyp - Lori Dhe Meda - DJ DEDI Remix [2009]
tyyp - Mandi - Vetmija Ime [2009]
tyyp - Mimoza Mentori Erkani Elvana - Tallava [2009]
tyyp - Shqipe Kastrati - Do ta them ne sy [Albumi 2009]
tyyp - DMK Ft UniKKatiL - Nganjiher [Demo 2009]
tyyp - Elham Bekteshi Sokol Ahmeti - [Album 2009]
tyyp - Fugga ft. Dac - nSex [2009]
tyyp - Nora ft. Marigona - Fundi Vjen [2009]
tyyp - Zanfina Ismaili - Do Te Jem e Jotja [2009]
tyyp - Alma Bektashi - Une ty moj te kam dasht [2009]
tyyp - Kaltrina Selimi - Copy Paste [2009]
tyyp - Mc Kresha Ft. - Singullar - Ledri -Lumi (kaos) - Qoni Durt [2009]
tyyp - Memi - Ne Gjlan e ne Ferizaj [2009]
tyyp - Albina Jakupi - Ti [2009]
tyyp - Andin Randobrava - Na Meshiro [ 2009 ]
tyyp - Beli - Te Therras [2009]
tyyp - Drita Musliu - Ti Ne Jet Nuk Paske Dashuruar [2009]
tyyp - Sinan Vllasaliu - Prej o Nje Shpati [2009]
tyyp - Arben Gashi - Moj katile e pa shpirt [2009]
tyyp - Elona - Qdo Dite Qdo Nate [2009]
tyyp - Ganimete Asllani - Dasma Jone Ka Fillu [2009]
tyyp - Gresa Behluli - Rrotolloje Numrin [Premier 2009]
tyyp - Labi - Vajze me sy te shkruar [2009]
tyyp - Linda Drenovci - Injorant [2009]
tyyp - Afrimi Dani Libi Gili Anduena Viola - [Premier 2009]
tyyp - Festivali RTSH - [2009]
tyyp - Mirsa Kerceli - Me Ish Femren Tande [Premier 2009]
tyyp - Shpat Kasapi - Arome Mediterane [Premier 2009]
tyyp - Smail Puraj - 2 Keng [Premier 2009]
tyyp - Smajli Viola Bashkim Spahiu - [Premier 2009]
tyyp - Xheki - I Mir I Keq [Premier 2009]
tyyp - Ermal Fejzullahu - Rrust Kabashi [2009]
tyyp - Gazmend Kelmendi - Krejt me rend [Album 2009]
tyyp - Lazo feat. Emine Toska - Gruja edhe Burri [2009]
tyyp - Mahmuti Shyhretja Remizja - Ah Dashni [Premier 2009]
tyyp - Meda - E kallum Podujeven [2009]
tyyp - Nexhat Osmani - Ku ke Ikur [2009]
tyyp - Remzia , Nexhat ,Saranda Shpati Antigona - Jeton dashuria jone
tyyp - Shkurtja Shyhreti Remzia - Bilbilat [Premier 2009]
tyyp - Sinan Vllasaliu - Mendjemadhe [Premier 2009]
tyyp - Sinani.Ermali,Sabria - [Premier 2009]
tyyp - Soni - Zona zero [2009]
tyyp - Viola - Ku ke rrushe [2009]
tyyp - Big Mama - Dac Me Pare Ndac Pa Pare [2009]
tyyp - Bujar Qamili - Fati i Zi [E Kerkuar]
tyyp - Esad Ademi - Von e Morra Vesh [2009]
tyyp - Jaseri - Tallava [Album 2009]
tyyp - Machiato Band - Dy Here Me Vret [2009]
tyyp - Mahmut Ferati - Mendo [Album nga Mtv-Ks 2009]
tyyp - Meda - Dy Unaza [Premier 2009]
tyyp - Mihrije Braha - Ti Nuk Je Shtepia Ime [2009]
tyyp - Nora Istrefi - Eke Nje Mike [2009]
tyyp - Nusret Muqiqi - Vetem Un Te Njoh [2009]
tyyp - Potpuri Me Yjet [2009]
tyyp - Sinan Vllasaliu - Une me Jarana [2009]
tyyp - Top Emra 6 - Premier [Album 2009]
   

Shpresoj se jeni duke kaluar qaste te bukura me ne .......

Gjithqka keni ketu vetem e vetem per ju


 
Today, there have been 1 visitors (16 hits) on this page!
=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=